Czy warto zarabaić kasę w sieci?

Kilka firm przeprowadza pracę niektórych działów w formie pracy w domu i związku z tym szukają pracowników albo proponuje pracownikom przejście na tę formę pracy. Nie we wszystkich profesjach możliwa jest praca w domu. Pracować w domu nie mogą pracownicy produkcyjni, służba zdrowia, magazynierzy, służby mundurowe, budowlańcy i tak dalej. To alternatywa dla telemarketerów, dziennikarzy, copywriterów, informatyków, nauczycieli (rozwija się e-learning), wyjaśnia, księgowych, ankieterów, fotografów. Skrótowo rzecz ujmując to propozycja zawodowa dla przedstawicieli wolnych zawodów, którzy nie są ograniczeni sztywnym zdarza się, że pracy, bądź dla osób, które preferują podjąć pracę dodatkową popołudniami. Pracować w zaciszu czterech ścian ma możliwość każdy użytkownik globalnej sieci Internet.

Jakiś czas temu dużo osób zakłada swoje strony internetowe w nadzieji na łatwy i szybki zarobek. Niestety nawet na dobrze wypozycjonowanej stronie internetowej bardzo często zarobimy grosze. Analogicznie sprawa wygląda z katalogami firm lub stron do których prawie każdy właściciel portalu może dodać swój wpis po uiszczeniu symbolicznej opłaty w wysokości 1, 2, 3 czy 5 złotych. Niestety nie jest to również dobry sposób na zarabianie w sieci, chyba, że takich katalogów posiadamy minimum 100, prawie każdy na domenie głównej i dobrze podlinkowany. Warto spojrzeć w ramach przykładu na katalog firm, w którym średnio dziennie dodawane są 2-3 wpisy, daje nam to zarobek w wysokości zaledwie 2-3zł dziennie.

Osoby wykonujące zawody, w których nie ma sposobów wykonywania pracy za radą urządzeń telekomunikacyjnych, a które wolą wykonywać zlecenia w ramach pracy w domu, powinny zdecydować się na inną branżę niż ich stała profesja. Zdania zlecają bardzo często pracodawcy, choć zdarzają się firmy wystawiające katalog prac do stworzenia. W tak zaistniałej okoliczności pracownik sam wybiera zdania, które wykonuje. W bardzo wielu sytuacjach podpisywane są umowy zlecenia albo umowy o dzieło. Pracodawca i pracownik mogą też podpisać umowę o pracę. Uposażenie uzależniony jest od efektów pracy, a nie od czasu pracy. Strony mogą ustalić stawkę miesięczną.

Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Czy warto zarabaić kasę w sieci? została wyłączona

Comments are closed.