DAF XF 480 FT – zalety

Firmy z branży TSL potrzebują przede wszystkim wysokiej jakości aut potrzebnych do realizacji zadań transportowych. Warto być świadomym więc o tym, że DAF XF 480 FT to perfekcyjny wybór dla tych wszystkich firm transportowych, które potrzebują głównie samochodów o odpowiednich parametrach technicznych, które sprawdzą się w przypadku transportu ładunków ciężkich na dalekich trasach.
Wybór ciągnika siodłowego dla firmy transportowej – na co zwrócić uwagę?
Z pewnością ciągniki siodłowe powinny być głównie pojazdami niezawodnymi, które będą świetnie spełniały własne zadania nawet na dalekich międzynarodowych trasach.

Dlatego też warto zdecydować się na rozwiązanie takie jak ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT. Jest to ciągnik siodłowy, który przede wszystkim może być zestawiony z naczepą o wielkiej masie całkowitej, prócz tego jest to także pojazd wyposażony w efektowne systemy poprawiające bezpieczeństwo na drodze. Warto być świadomym także o tym, że jest to pojazd komfortowo wyposażony, ponieważ posiada przestronną kabinę zapewniającą kierowcy wygodę. Jak się więc okazuje, DAF XF 480 FT jest do ciężkich zadań transportowych wręcz rozwiązaniem rewelacyjnym łączącym zarówno komfortowe wyposażenie, jak również ustabilizowaną a także mocną konstrukcję oraz przyszłościowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Pamiętajmy również o tym, że jest to pojazd wyposażony w nowoczesny silnik wysokoprężny, jak też w system AdBlue, który odpowiedzialny jest za redukcję emisji tlenku azotu. W dodatku odróżnia się również nadwoziem wykonanym z wysokiej jakości komponentów.

Zobacz także: giełda – opis DAF XF 480 FT.

Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania DAF XF 480 FT – zalety została wyłączona

Comments are closed.