Dobrze prowadzona strona internetowa którą lubię

Każda ciężko pracująca osoba potrzebuje urlopu. A w jaki sposób urlop to jedynie w Kołobrzeg Spa. Przyszły wakacje i na 100 procent zasłużyliście sobie Państwo na kilka chwil relaksu w otoczeniu pięknej przyrody, na kąpiele morskiej i na ekskluzywnym basenie , a oprócz tego na atrakcyjne zabiegi pielęgnacyjne dające ukojenie zmęczonemu ciału i umysłowi. Kołobrzeg spa posiada najlepiej szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych z wszystkich pobliskich hoteli Spa. Jeżeli już cenisz sobie luksus, spokój i dyskrecję skorzystaj z wakacyjnych pakietów SPA w Kołobrzegu.

Pakiet apartament Kołobrzeg obejmuje pięć noclegów w pięknym apartamencie z widokiem na morze, dzień w dzień wyśmienite śniadanie w hotelowej restauracji w formie bufetu, kolacje gorące w formie bufetu, program animacyjny dla dzieci, nielimitowane użytkowanie z hotelowych basenów, sauny, jacuzzi, siłowni, , a oprócz tego pakiet zabiegowy do odnowy biologicznej, wybieranych przez gościa. W pakiecie spa zabiegi oczyszczające na twarz, maski na twarz, masaże całego ciała, nawilżanie lub regeneracja i walka przeciwzmarszczkowa. Hotel zaprasza kobiety na tydzień dla urody, specjalne pakiety odnowy biologicznej. W ramach pakietu możesz odpocząć od zgiełku miasta , w którym pracujesz, poczuć morską bryzę i oddychać świeżym powietrzem i zadbasz o własną skórę. W pakiecie znajduje się sześć noclegów w eleganckim pokoju, śniadania i kolacje w formie bufetu , a dodatkowo atrakcyjne zabiegi SPA, w tym zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy, zabieg nawilżający i ujędrniający na twarz usuwający zmęczenie i niwelujące drobne zmarszczki, morska maska algowa na cale ciało , zabiegi wyszczuplające i detoks , peeling na cale ciało i do wyboru masaż ujędrniający, antycellulitowy, relaksacyjny, klasyczny . Do tego zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, manicure i pedicure.

Posted in Bez kategorii | Tagged , , | Możliwość komentowania Dobrze prowadzona strona internetowa którą lubię została wyłączona

Comments are closed.