Poznaj Excel-a 2007 – materiał szkoleniowy

Czy może być coś lepszego niż platforma e-learningowa? Okazuje się, że tak! Kursy na DVD. Kursy tego typu mają jeszcze jedną zaletę. Włączamy, kiedy pragniemy, zatrzymujemy – robiąc notatki i włączamy ponownie. Nie wspomnę o tym, że możemy je wielokrotnie oglądać i przeanalizować. Następną bardzo istotną rzeczą jest opakowanie i sama płytka DVD. Wkładamy do odtwarzacza, wyciągamy i chowamy na półkę, a ewentualnie wyciągamy i oglądamy ponownie – szybko i zgrabnie. Jest jeszcze jedna przewaga kursów DVD. Kiedy zrywa nam połączenie z internetem, co się zdarza zbyt w większości sytuacji w tej sytuacji platforma e-learningowa nie spełnia spersonalizowanej funkcji, a płytka DVD tak.

Przedstawiamy Państwu rozległą gamę kursów na DVD dla zielonych jak i efektywnych z uwzględnieniem głównie aplikacji typu Power Point, Word, Excel oraz Access w różnych dostępnych wersjach. Pomimo, że istnieje przekonanie o łatwości obsługi wspomnianych aplikacji, okazuje się, że spora większość z nas posiada z tym problem. Nieliczni wyłącznie całkowicie wykorzystują kompletne sposobów niektórych programów. Czas, zatem na poszerzenie prywatnej edukacji teraz dzięki tym kursom. Są one bardzo fachowo przygotowane, niedrogie i zawierają kwintesencję wiedzy w jaki sposób przykładowo Kurs Access 2010. Kursy przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które pracują w biurach, agencjach i firmach wykorzystując te programy, codziennymi.

Do zaoferowania w zależności od Państwa preferencji posiadamy: Kurs Power Point 2007, Kurs PowerPoint 2010 , a ponadto Kurs Word 2007 i Kurs Word 2010. W sytuacji Excel-a są, aż trzy propozycje z mojej strony w współzależności od stopnia wtajemniczenia: Kurs Excel,  Kurs Excel 2007 oraz Kurs Excel 2010.  Pozostają jeszcze dwa kursy mianowicie Kurs Access 2007 i Kurs Access 2010.

Dlaczego aż tyle Kursów proponujemy? W zależności od wersji oprogramowania, jakie Państwo posiadacie, właściwie każdy proponowany kurs na DVD przedstawia tą w tej chwili osobną wersję z uwzględnieniem opcji dla zaczynających jak i zaawansowanych użytkowników.

Jedno jest niewątpliwe. Profesjonalnie przygotowany materiał szkoleniowy przez eksperta w dziedzinie oprogramowania, zastosowania aplikacji do pracy w życiu powszechnym w postanowieniach firmowych jak również domowych to najlepsza rzecz, jaka może Państwa spotkać. Prawie każdy chce mieć tą wiedzę, miej ją i Ty.

Posted in Bez kategorii | Tagged , , | Możliwość komentowania Poznaj Excel-a 2007 – materiał szkoleniowy została wyłączona

Comments are closed.