Zmień swój rower – malowanie rowerów

Rower – ten środek komunikacji gwarantuje wielką frajdę z jego korzystania, powoduje, że dbamy o własną kondycję fizyczną i zdrowie a oprócz dbamy o naturalne środowisko, postawa proekologiczna. O czym mowa? Z pewnością mam tu na pomysłu rower. Jest to bardzo sprawny i szybki środek komunikacyjny szczególnie w miastach poza tym tani w eksploatacji. Tani – okey ale dlaczego szybki i sprawny? przecież to rower on jest bardzo wolny jeżeli porównamy go z innymi środkami komunikacyjnymi to pozostaje daleko z tyłu pod względem prędkości jaką rozwija. Te argumenty to z pewnością prawda niemniej jednak popatrzmy na rower z innej perspektywy. Mamy miasto, godziny szczytu, korki na ulicach, kierowcy którzy wpadają w szał, komunikacja miejska posiada spore opóźnienia, tłok, zaduch. Taka sytuacja jest znana większości z nas. Spotykamy się z nią omal każdego dnia. Można to jednak bardzo łatwo przerobić. Wystarcz wziąć nasz rower i ruszyć nim do pracy, szkoły na spotkanie z przyjaciółką itd. Wtedy nie czekamy w korku, nie martwimy się czy autobus zdąży na czas. Wszystko zależy od nas samych, od tego jak szybko będziemy chcieli dotrzeć i od tego jaką będziemy mieli kondycję. Wyżej wymieniony argument jest jednym z powodów dla którego stale powiększająca się ilość ludzi sięga po rower i traktuje go jako środek komunikacji.

Jeżeli chcesz pomalować swój ulubiony jednoślad ale nie masz o tym pojęcia zgłoś się do nas. Proponujemy trwałe malowanie rowerów a także wsparcie w takim przedsięwzięciu.

Przywieź swój rower i zaproponuj kolor i pozwól nam działać – lakierowanie rowerów. Przygotujemy go do lakierowania a więc rozkręcimy Twój rower a potem poskładamy go z powrotem. Od razu Twój rower będzie sprawdzony przez mechanika. Wyregulujemy go i zakonserwujemy abyś miał radość z odrestaurowanego roweru.

Posted in Bez kategorii | Tagged | Możliwość komentowania Zmień swój rower – malowanie rowerów została wyłączona

Comments are closed.