Program dla zakładów pogrzebowych

Pracujesz od lat w branży pogrzebowej i wydaje Ci się, że znasz już wszystkie dostępne schematy, ażeby usprawnić pracę swoją i pracowników? Niewątpliwie aplikacja dla zakładu pogrzebowego jest dla Ciebie nowością.
Program dla zakładu pogrzebowego, niezależnie od jego stażu.
Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz działanie firmy funeralnej, czy jesteś już doświadczonym właścicielem, musisz poznać aplikację, dzięki której procesy staną się prostsze.

Dedykowane usprawnienie dla zakładów pogrzebowych możemy obsługiwać z poziomu komórki. Dzięki udostępnieniu uprawnień pracownikom, także oni mogą nanosić wszystkie niezbędne ustalenia poczynione z familią nieboszczyka. Wybór trumny, miejsca pochówku, wygenerowanie klepsydry. To wszystko generuje czas. Dzięki oprogramowaniu pogrzebowemu i automatyzacji procesów, będziesz miał go więcej dla siebie i rodziny.
Jak nie pogubić się w natłoku obowiązków?
Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć, ile rodzin zmarłych zechce korzystać z usług Twojego zakładu pogrzebowego. Zdarza się, że może zrobić się tłok i wówczas łatwo o niewyłapanie pewnych niuansów, na których zależy krewnym nieboszczyka. Dzięki posiadaniu przy sobie komórki możesz zapisać kontakt z telefonem do osoby z rodziny a także na bieżąco uaktualniać wszystkie wymagane dane. Poprzez dostęp całodobowy nie będziesz miał kłopotu z tym, ażeby poszukiwać w systemie, czy wertować zeszyt, poszukując dokładnie określonej sprawy pogrzebowej. Obsługa zleceń ekshumacji, czy automatyczne generowanie faktur z całkowitą czyli stu procentową pewnością ułatwią Twoją pracę.

Więcej: oprogramowanie funeralne.

Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Program dla zakładów pogrzebowych została wyłączona

Comments are closed.