Wyjazd do USA – work&travel usa

Jeżeli chcesz w wakacje zarobić odrobinę dodatkowych pieniędzy, nie myśl, że Twoją priorytetową opcją są Niemcy, Wielka Brytania, czy któryś z krajów skandynawskich. W tym dość obszernym temacie, jakim jest praca wakacyjna USA będzie równie schludną opcją.

Nie myśl, że to bardzo daleko, drogo i ciężko się tam uzyskać. Okazuje się, że są na to w całości niezłe sposoby. Rozstrzygnięciem jest program Work&Travel USA. To propozycja przeznaczona przede wszystkim dla osób posiadających status studenta. Zgłaszając się do skryptu, otrzymuje się ofertę pracy przez parę miesięcy w Stanach Zjednoczonych, a następnie sposobność zwiedzania kraju przez dodatkowy miesiąc. Czas pracy wynosić może od dwóch miesięcy do około pół roku.

Na ten okres będzie nam przysługiwać specjalna wiza dla pracowników tymczasowych. Załatwienie jej ma możliwość być niestety nieco czasochłonne. Wymagana będzie bowiem osobista rozmowa z urzędnikiem w amerykańskim konsulacie. Te znajdują się w Warszawie i Krakowie, więc osoba, która nie jest mieszkańcem którego z owych miast będzie musiała przeznaczyć odrobinę czasu na dojazd.

O ile chodzi o zarobki, programy Work and Travel opinie posiadają całkiem dobre. Przez nieustająco pracy odłożyć można kilka tysięcy dolarów, dosłownie bacząc na dość duży koszt biletów lotniczych. Zasługą tego jest bowiem fakt, że pracodawca na miejscu gwarantuje noclegi , a oprócz tego wyżywienie. Cała wypłata ma możliwość więc zostać zaoszczędzona i po powrocie zamieniona na złotówki. Krótko mówiąc, przez parę miesięcy pracy w USA, odłożyć można tyle samo, co dosłownie przez kilka lat pracy w Polsce.

Zobacz tutaj – work and travel czestochowa.

Posted in Bez kategorii | Możliwość komentowania Wyjazd do USA – work&travel usa została wyłączona

Comments are closed.